R.O.K.T następny w kolejce !

2 kolejka PLAYARENA GDAŃSK [ 1 LIGA ]

FC MARPOLI vs R.O.K.T

4 września 2015 (Piątek)
Godzina: 18:30-20:00
Miejsce: Orlik Gim 29 Arena - Ludwika Beethovena 18/20
(Suchanino - Gdańsk)
Mapa: https://goo.gl/maps/6pJ59

Po przegranym pierwszym spotkaniu z ekipą SurrenderTeam (3:2), przyszedł czas na kolejne ligowe wyzwanie.
Tym razem na przecwiko FC MARPOLI stanie drużyna R.O.K.T !!!

Nasi piłkarze rozegrają to spotkanie jako gospodarz, na boisku Ludwika Beethovena Arena.
Nie oznacza to niestety przenosin na stałe na ten obiekt. Klub póki co jest w trakcie ustalania
stałego miejsca występów. Wracając do meczu. Kto okaże się lepszy ?  Kto zdominuje ten mecz ?

#‎PRZYJDŹ‬ ‪#‎ZOBACZ‬ ‪#‎WYGRAJ‬

Mecz zostanie rozegrany w systemie 7x7 (6+bramkarz) w trybie czasowym 2 x 40 minut

Rywal - R.O.K.T - to zespół, który w zeszłym roku rozgrywał mecze w 1 lidze, utrzymując swoją pozycję na koniec sezonu. Klub złożony jest z silnej ekipy, która w tym sezonie rozegrała trzy dotychczasowe spotkania.
Dwa razy wygrywając (Meduza Stogi 8:2 oraz SurrenderTeam 5:3) i raz przegrywając KP SLOWAKA CITY 7:8.

To młody i ambitny zespół, który w tym sezonie na pewno powalczy o wysokie lokaty.
Na uwagę zasługuje na pewno kilku fenomenalnych zawodników zespołu, do których należą, np.:

Bramkarz: Przemysław Jaworski (C)
Obrońcy: Maks Prusik, Łukasz Michowski
Pomocnicy: Michał Kaczmarek, Filip Skoczek, Piotr Aniołkowski
Napastnicy: Kamil Stawiarski, Adam Pankiewicz

W bezpośredniej rywalizacji pomiędzy FC MARPOLI - R.O.K.T ciężko jest wyłonić faworyta, gdyż piątkowy mecz będzie pierwszym spotkaniem tych drużyn w historii.

W tabeli na chwilę obecną R.O.K.T znajduje się na 4 miejscu.
Co tym bardziej nadaje smaku przed meczem, gdyż Nasz zespół pomimo porażki jest na miejscu tuż obok (5).

Skład FC MARPOLI zostanie podany w dniu meczu.

Kto okaże się lepszy ?

Będziecie się mogli przekonać o tym na żywo, śledząc relację live - na Naszym facebook FanPage'u !

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!